איך חוסמים איש קשר באייפון?

חסימת אנשי קשר

כיצד ניתן לחסום איש קשר מהלתקשר אלינו באייפון. מי מאיתנו לא סבל משיחות הטרדה לא נעימות בטלפון. לעתים מדובר בספאם או שירות לקוחות שמנסה לשגע אותנו. לא תמיד אנחנו מוכנים או רוצים להמשיך ולשמוע את הטלפון מצלצל ולא לענות. בפוסט זה נלמד שלב אחר שלב, כיצד ניתן לחסום אנשי קשר באייפון בצורה פשוטה ומהירה.

איך חוסמים איש קשר באייפון

אותם השיחות יכולות לצאת ממספר חסוי או מספר גלוי. החוק מחייב את החברות להתקשר ממספר גלוי שניתן לחזור אליו במידת הצורך. כך שהשימוש במספרים חסויים ירד בשנים האחרונות. הדרך הזאת מאפשרת לחסום אנשי קשר ולא לאפשר להם להתקשר אלינו בעתיד. במידה והמספר לא שמור, תוכלו לשמור אותו נקודתית עבור פעילות החסימה על כאיש קשר ״חסום 1״, ״חסום 2״ או איך שתרצו.

אז איך חוסמים אנשי קשר באייפון?

החסימה מאוד פשוטה, ולוקחת מספר דקות בלבד. אתם תצטרכו להיכנס להגדרות האייפון, לאחר מכן ללחוץ על קטגוריה בשם טלפון, אז על מספרים חסומים, ולבסוף פשוט להוסיף מספר חסום חדש. ניתן לראות זאת בעזרת צילומי המסך המצורפים.

חסימת אנשי קשר, שלב 1

חסימת אנשי קשר, שלב 2
חסימת אנשי קשר, שלב 3
חסימת אנשי קשר, שלב 4

לאחר שחסמתם את איש הקשר שרציתם לחסום מהאייפון שלכם, תוכלו להיות רגועים שלא תקבלו ממנו עוד שיחות או הודעות טקסט. במידה והוא ינסה להתקשר הוא פשוט ינותק מהקו שלכם, כלומר הטלפון שלכם לא יצלצל ואתם אפילו לא תדעו שהוא ניסה להתקשר אליכם. כך לא תהייה לו כל אפשרות לתקשר בעזרת אותו המספר שנחסם. יש לקחת בחשבון שחסימה כזאת לא חוסמת בווצאפ או באפליקציות אחרות, אלא רק מונעת שיחות והודעות SMS.

אם אחרי מספר חודשים או ימים אתם מתחרטים שחסמתם אותו, תמיד תוכלו לבטל את החסימה, על ידי גרירת המספר בצד, ובלחיצה על ״מחק״ בלשונית ״מספרים חסומים״ שבהגדרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *